קימקו DOWN TOWN 125i

ביטוח קטנוע 125 סמ"ק

ביטוח לקטנוע DOWN TOWN 125

קימקו DOWN TOWN 125i בעל מראה אלגנטי וספורטיבי עיצוב יפה ועכשווי שלא מבייש אף קטנוע 125 סמ"ק. נכון שזהו לא הקטנוע האולטימטיבי לביצועים או השתחלויות בין מכוניות אבל הוא גם לא נועד בשביל זה הוא נראה יותר כמו קטנוע מנהלים קלאסי המגיע במגוון צבעים למרות שאני לא מחליף את הצבע הלבן

DOWN TOWN 125i מתהדר בפנסים יפים וחצופים אלכסוניים משהו יש לו מושב גדול ונוח ומגן רוח דקורטיבי אני חייב לציין כי הוא מזכיר מעט את קטנועי ה joy ride המסורתיים שחולשים על כבישי ארצנו בהמוניהם .

מפרט טכני

הדאון טאון מגיע עם מנוע 4 פעימות צילינדר אחד וכ14.7 כ"ס בעל נפח מיכל דלק גדול של 12.5 ליטר עם 4 שסתומים והזרקת דלק אלקטרונית כמו מרבית הכלים החדשים בקטגוריה גם לו שני בלמי דיסק (קדמי ואחורי ) .

בסיס גלגלים שלו הוא כ 155 ועליו מתלבשים שני צמיגים בגדלים הבאים :

צמיג אחורי 150/70/13 וצמיג קדמי 120/80/14 משקלו של DOWN TOWN כ 164 ק"ג

ביחס לקטגוריה שלו הדאון טאון נחשב לקטנוע עם תצרוכת דלק נמוכה ודרגת זיהום אויר 5 מתוך 7 .

אז אם בא לכם להסתובב בעיר עם אופנוע חדיש ואלגנטי כנסו לאחת מסוכנויות האופנועים והזמינו לכם נסיעת מבחן על קימקו חדש , רק אל תשכחו לבדוק אם יש ביטוח לקטנוע

ביטוח קטנוע 125 סמ"ק באתר להשוואת מחירי ביטוח 

רוצים לדעת כמה עולה ביטוח קטנוע 125סמ"ק בתל אביב או חולון, מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור הקטנוע שלכם ? באתר "ביטוח אופנוע" תקבלו הצעת ביטוח לקטנוע 125 סמ"ק או כל נפח הקיים בשוק הביטוח אנו מודעים למחירים המופקעים הקיימים בשוק ואין דבר אשר ביכולתנו לעשות אלא להציג אותם בפניכם ולאפשר לכם הלקוחות לבצע את השוואת המחירים המתבקשת ולקבל החלטה מושכלת.

פרפקט אופנועים – קימקו דאון טאון – Kymco Down Town