השוואת מחירים

ביטוח אופנוע – השוואת מחירים

רכשתם אופנוע חדש? צריכים לחדש את ביטוח האופנוע שלכם? רגע לפני שתסגרו עסקה עם חברת הביטוח, כדאי לעשות השוואת מחירים כדי לוודא שאתם מקבלים את הפוליסה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם במחיר האטרקטיבי ביותר. בדיקה תאפשר לכם להוזיל עלויות ולהתמקח. חשוב לעשות את ביטוח אופנוע בחברה גדולה ואמינה. בחירת פוליסה היא ענין אינדיבידואלי. פוליסה טובה היא פוליסה שעונה על הצרכים שלכם, מתחשבת בנתוניו של הנהג  והנוהגים האחרים (גיל, וותק, תביעות קודמות) באופנוע המבוטח ונתוני האופנוע מבחינת סמ"ק.

ביטוח חובה, צד ג' ומקיף

בעוד שביטוח חובה חל על כל נהג לפי החוק ומשמש לכיסוי נזקי גוף, ביטוח צד ג' ומקיף משמשים לכיסוי נזקי רכוש ואינם מחויבי חוק. הנהג רשאי לעשותם. כמובן שמומלץ מאד לעשותם, שכן אם חלילה תהיו מעורבים בתאונה ותגרמו נזק לכלי רכב אחר (אופנוע/רכב) או לרכוש של האחר, תהיו אחראים בכיסוי כל ההוצאות בעצמכם. הנזקים הללו עשויים להיות כבדים ולעלות לכם הון. הסיכון שאתם לוקחים על עצמכם גבוה מדי. ביטוח אופנוע מקיף יכלול גם נזקים שיגרמו אופנוע שלכם, כולל מקרי סיכון כגון גניבה או שריפה. נהגים רבים בוחרים בצד ג', כברירת מחדל מכיוון  שהביטוח המקיף יקר להם מדי.

התאמת פוליסה לצרכים

כשאתם באים לעשות ביטוח אופנוע חשוב להתאים את הפוליסה לצרכים שלכם. אם יש לכם אופנוע שאינו יקר, לבטחו בביטוח מקיף ברוב המקרים  יהיה צעד כלכלי לא נכון ולא משתלם. ביטוח צד ג' יהיה מספק יותר עבורכם. ברגע שרכשתם אופנוע יקר, הדבר יצריך ביטוח מקיף משום שיש סיכוי גדול יותר  שייגנב. אם לא יהיה לכם כיסוי, תפסידו את כל הכסף שהשקעתם ברכישת האופנוע. גובה הפרמיה עולה ככל שהאופנוע יקר וחדיש יותר, משום שבביטוח כלי חדש, הסיכונים שלוקחת על עצמה חברת הביטוח גדולים יותר.

השוואת מחירים

תחום הביטוח הוא תחום תחרותי מאד בין אם במדובר ביטוח רכב ובין אם מדובר בביטוח אופנוע. תוכלו למצוא הבדלים רבים בין הפוליסות של החברות השונות. ההבדלים מתבטאים בתנאי הפוליסה וגובה הפרמיה שתשלמו. לעיתים תמצאו פוליסה רחבה יותר בכיסויים בגובה פרמיה שתציע לכם פוליסה אחרת מצומצמת יותר. חשוב מאד לבדוק מספר הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים מקיפה. לבדוק היטב את כל הכיסויים שמציעה כל פוליסה ולא להסתכל רק על המחיר.

למידע נוסף אודות ביטוחי אופנוע וקטנוע הכנסו לאתר השוואת המחירים ביטוחאופנוע.נט

http://xn--4dbbmbajfh2evat.net/